Hardwiring the future is humanly possible.
Do you know where the work you do now will take you next? Maybe it's time to think beyond just having a job. We create career paths to get you where you want to go quickly. Then find work that directly connects you to your brilliant future.
 • Znalezienie pracy marzeń jest w zasięgu Twoich możliwości

  Współpracując z Experis możesz znaleźć pracę, której pragniesz. Zacznij od wyszukania możliwości, które najlepiej pasują do Twojego stylu pracy i stylu życia.

 • Szybkie osiąganie celów jest w zasięgu Twoich możliwości

  Opowiedz nam o swoich pasjach, a my powiemy Ci jaką obrać ścieżkę kariery, aby połączyć pracę i pasję.

 • Pokonywanie barier jest w zasięgu Twoich możliwości

  Nie osiągniesz sukcesu robiąc całe życie to samo, w ten sam sposób. Poszukaj inspiracji i zmień pracę, na taką, która da Ci satysfację.
   

 • Programowanie przyszłości jest na miarę ludzkich możliwości.

  Czy wiesz jaki wpływ ma aktualna praca na Twoją przyszłość zawodową? Może to odpowiedni moment, aby się nad tym zastanowić, nawet jeśli spełniasz się zawodowo. Pomagamy w planowaniu ścieżek kariery, aby pomóc Ci w szybszym osiągnięciu Twoich marzeń, zapewniających pewną przyszłość.

Szybki rozwój kariery jest w zasięgu Twoich możliwości

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników i rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.

Wykorzystujemy unikalną metodologię identyfikacji kompetencji, a poszukując kandydatów stosujemy sprawdzone narzędzia selekcyjne. Tworzymy rozwiązania zapewniające naszym kandydatom wszechstronny rozwój zawodowy, a naszym klientom zapewniamy możliwość wzrostu prowadzonych przedsięwzięć.

W Experis zdajemy sobie sprawę, że każdą technologię można kupić, a prawdziwą bezcenną wartością w biznesie jest ludzki potencjał i talent. Powstaliśmy po to, aby docierać do najlepszych ludzi oraz kreować rozwiązania wykorzystujące ich potencjał. Chcemy dać Państwu możliwość korzystania z naszej wiedzy oraz wspierać  w tworzeniu koncepcji zarządzania kapitałem ludzkim.

Znajdź pracę!

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów oraz kadry zarządzającej w obszarach IT, inżynierii i finansów.

Nie zwlekaj i przejrzyj nasze aktualne oferty pracy.