Experis w Polsce

O Experis

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników i rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.

Wykorzystujemy unikalną metodologię identyfikacji kompetencji, a poszukując kandydatów stosujemy sprawdzone narzędzia selekcyjne. Tworzymy rozwiązania zapewniające naszym kandydatom wszechstronny rozwój zawodowy, a naszym klientom zapewniamy możliwość wzrostu prowadzonych przedsięwzięć.

W Experis zdajemy sobie sprawę, że każdą technologię można kupić, a prawdziwą bezcenną wartością w biznesie jest ludzki potencjał i talent. Powstaliśmy po to, aby docierać do najlepszych ludzi oraz kreować rozwiązania wykorzystujące ich potencjał. Chcemy dać Państwu możliwość korzystania z naszej wiedzy oraz wspierać  w tworzeniu koncepcji zarządzania kapitałem ludzkim.

 

Centrala Experis w Polsce

Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa

Tel.: + 48 22 50 40 769
Fax: + 48 22 50 40 913
E-mail: experis@pl.experis.com

Dane rejestrowe:
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 526-24-93-733
REGON: 016863993
Nr KRS: 62137
Kapitał zakładowy: 2 350 000 PLN
Agencja zatrudnienia: – numer certyfikatu 412